Gimnazjum StrzelceGimnazjum Strzelce
   

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

sp


2015/2016
Konkursy przedmiotowe
Konkursy różne
Sport



2014/2015
Osiągnięcia uczniów w I półroczu

Osiągnięcia uczniów za cały rok szkolny:

  1. Konkursy przedmiotowe
  2. Konkursy różne
  3. Sport

2013/2014
  1. Konkursy przedmiotowe
  2. Konkursy Różne
  3. Sport

2012/2013
  1. 13.12.2012 r.- Konkurs Literacki „Stan wojenny w świadomości moich bliskich”

    Organizator - NSZZ Solidarność w Kutnie
    Opiekunowie – p. Beata Chybicka, p. Małgorzata Walczak
I m-jsce Daria Oleczek kl. II a
II m-jsce Edyta Hrycajewska- kl. II a
III m-jsce – Kinga Grabarczyk-kl. II a
Wyróżnienie Patryk Pieniążek
   
2. 19.12.2012 r.- Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
    Organizator - Kuratorium Oświaty w Łodzi
    Opiekun – p. Renata Filipiak
W etapie rejonowym konkursu placówkę reprezentowali:
Olga Piątkowska – kl. III b
Piotr Florczak – kl. III b
Jakub Chodorowski – kl. II a
   
3. 18.01.2013 r. - Konkurs w ,kategorii plastycznej i komputerowej „Światło z Betlejem                                     Światłem Wiary
    Organizator - Gostynińskie Centrum Edukacyjne
    Opiekun– p. Małgorzata Woźniak
II miejsce w kategorii plastycznej – Marlena Osińska

4. Wiosna –jesień 2012 r. – Zbiórka surowców wtórnych
    Organizator - Związek Gmin Regionu Kutnowskiego
    Opiekun – p. Jolanta Janik
I miejsce w zbiórce makulatury zdobył Michał Szczygielski z kl. III b
I miejsce w zbiórce butelek typu PET – Klaudia Micińska
I miejsce w zbiórce baterii – Dawid Wiankowski

5. 25.01.2013 r. XXVI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las” – etap regionalny
    Organizator - Liga Ochrony Przyrody
    Opiekun – p. Jolanta Janik
I miejsce – Olga Piątkowska – kl. III b
II miejsce – Anna Fabisiak – kl. III b
III miejsce – Filip Justyński i Bartłomiej Szczepaniak kl. III b

6. 16.01.2013 r.- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie- konkurs organizowany przez Kuratorium Oświaty w Łodzi
Opiekun – p. Renata Filipiak
Szkołę w eliminacjach rejonowych reprezentowała Patrycja Postolska – kl. III a

7. 14.01.2013 r. – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki- organizowany przez Kuratorium Oświaty w Łodzi
Opiekun – p. Kamila Grabowska
Szkołę w eliminacjach rejonowych reprezentowała Patrycja Postolska – kl. III a

8. 23.01.2013 r. –Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii- organizowany przez Kuratorium Oświaty w Łodzi
Opiekun – p. Jolanta Janik
Szkołę w eliminacjach rejonowych reprezentował Piotr Florczak – kl. III b

9. 18.09.2012 r. - Powiatowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne „Gimnazjada” – biegi przełajowe - organizator MOSiR Kutno
Opiekun– p. Ż. Kaźmierczak
III miejsce – Samanta Kruszyna kl. III b – reprezentowała szkołę w eliminacjach wojewódzkich

10. 02.10.2012 r. - Powiatowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne „Gimnazjada” - organizator MOSiR Kutno
Opiekunowie – p. Ż. Kaźmierczak, p. P. Kacprzak
II m-jsce w biegu na 600 m - Łucja Sobczyk – kl. I a
II m-jsce bieg na 1000 m - Szczygielski Michał kl. III b
I mijsce w pchnięciu kulą - Dawid Michalak kl. III a
I m-jsce w skoku wzwyż - Łukasz Kowalski kl. III b
I miejsce w biegu na 100 metrów - Bartłomiej Wichliński –kl. I b

Osiągnięcia uczniów w II półroczu roku szkolnego 2012/2013
1. O8.03.2013 r.- Konkurs „zawodowiec” – prezentacja multimedialna
Organizator - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 20 w Łodzi
Opiekun – p. Marzena Karbowska
II m-jsce Renata Bobrowicz
2. 25.03.2013 r. - Powiatowy Konkurs Recytatorski „Pięknie być człowiekiem” Organizator – Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
Opiekunowie: Małgorzata Walczak, Beata Chybicka
Wyróznienie otrzymali:
Patryk Pieniążek kl. II a
Jakub Chodorowski – kl. II a
3. 09.04.2013 r. – Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
Organizator – II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie
Opiekun: Jolanta Janik
I miejsce – Olga Piątkowska

4. 07.04.2013 r. – Powiatowe Mistrzostwa Gimnazjalne w lekkiej Atletyce
Organizator – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
Opiekunowie: Paweł Kacprzak, Żaneta Kaźmierczak
II miejsce w pchnięciu kulą – Dawid Michalak kl. III a
I miejsce w skoku wzwyż – Dawid Kowalski – kl. III b
II miejsce w biegu na 600 metrów – Łucja Sobczyk kl. I b

5. 19.04.2013 r.- Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – etap powiatowy
Organizator: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie i Polski Związek Motorowy
Opiekun: Żaneta Kaźmierczak
Trzyosobowa drużyna w składzie : Jakub Chodorowski, Kacper Węglarek i Maciej Cierpikowski zajęła I miejsce w Powiecie i w dniu 10.05.2013 roku reprezentowała szkołę w etapie wojewódzkim zajmując 12 miejsce

6. 10.05.2013 r. – Konkurs recytatorski „Oblicza wojny”
Organizator – Kutnowski Dom Kultury
Opiekun: Beata Chybicka
II miejsce Olga Piątkowska
III miejsce Agata Kaczmarska

7. 11.05.2013 r. – Olimpiada Wiedzy Religijnej „Wierzyć to być solą ziemi”
Organizator – Łowicka Kuria Diecezjalna
Opiekun: Małgorzata Woźniak
Do etapu diecezjalnego przeszła Olga Piątkowska zajmując II miejsce

8. 29.05.2013 r. – Konkurs plastyczny „Herb Gminy Strzelce”
Organizator – Wójt Gminy Strzelce
Wyróżnienie – Kacper Brzozowski

9. 12.06.2013 r. – Gminny Konkurs z Dziedziny Uzależnień i Przepisów Ruchu Drogowego
Organizator – Gminna Komisja ds. Rozwiązywania problemów Alkoholowych i Narkomanii
Opiekun: Marzena Karbowska
III miejsce Daria Oleczek z kl. II a

2011/2012

  •  09.05.2012r.- Konkurs recytatorski „Oblicza wojny”. Organizator: Kutnowski Dom Kultury
    I miejsce – Piątkowska Olga
    II miejsce – Justyna Strzelecka
     
  • 27.04.2012 r. - Przegląd piosenki „GAMA” 2012
    Organizator :Gostynińskie Centrum Kultury i Sportu
    I miejsce - Agata Kaczmarska
    II miejsce - Julia Ochmańska
     
  • 20.04.2012 r. - Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - etap powiatowy
    Organizator- Komenda Powiatowa Policji w Kutnie
    II miejsce drużynowo
     
  • 22.03.2012 r. - Konkurs przeciwpożarowy „Młodzież zapobiega pożarom” – etap gminny.
    Organizator: Oddział Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Strzelcach
    Stawińska Małgorzata – I miejsce
    Markiewicz Maja - II miejsce
     
  • 18.11.2011 r.- Turniej tenisa stołowego - organizator MOSiR Kutno                                                Opiekun –p. P. Kacprzak
                                          V miejsce drużynowo
  • 16.11.2011 r. - Turniej Piłki Siatkowej – organizator Gimnazjum w Krzyżanowie
                      Opiekun –p. P. Kacprzak
                                           III miejsce drużynowo
  • 10.10.2011 r. - Sztafetowe Biegi przełajowe – etap powiatowy organizator MOSiR Kutno
              Opiekunowie – p. Ż. Kaźmierczak, p. P. Kacprzak
                             III miejsce drużynowo
  • 04.10.2011 r. - Powiatowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne „Gimnazjada” –                                         organizator MOSiR Kutno
              Opiekunowie – p. Ż. Kaźmierczak, p. P. Kacprzak
                           Rocznik 1996-97 – III m-jsce chłopcy
                               Rocznik 1998 – V m-jsce chłopcy
  • 20.12.2011 r. - Konkurs „Wiedzy o życiu i osiągnięciach naukowych Marii Skłodowskiej Curie – organizator Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie
             Opiekun – p. M. Pietrusińska
                        IV miejsce drużynowo - Jakub Chodorowski
                                                           Klaudia Rutkowska
  • 15.12.2011 r - Konkurs kolęd , pastorałek i piosenek świąteczno-noworocznych –                    organizator Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
           Opiekun – p. P. Korytkowski
                    Nagroda główna w konkursie :
                                       Maja Kubryn
                                          Agata Kaczmarska
                                                      Ochmańska Julia
                                                                  Peda Justyna
  • 01.12.2011 r. -  Stan wojenny w pamięci Twoich bliskich -organizator NSZZ                                     Solidarność
            Opiekunowie – p. M. Walczak, p. B. Chybicka,
               Wszyscy otrzymali wyróżnienie prace przeszły do etapu ogólnopolskiego:
                   Agata Kaczmarska – kl. II a
                               Maciej Kaźmierczak – kl. III b
                                           Marcel Chodorowski – kl. III c
  • 06.12.2011 r. - HARENDA 2011 r. – organizator II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie
                Opiekunowie – p. M. Walczak, p. B. Chybicka, p. P. Korytkowski
                    W kategorii wokal – Agata Kaczmarska
                   W kategorii własna twórczość literacka – Maciej Kaźmierczak
                 Forma kabaretowa – Adam Rędzikowski
                                               Małgorzata Dyjecińska
  • 25.11.2011 r. - Przegląd Piosenki Turystycznej -
                        organizowany przez Gostyniński Ośrodek Kultury
               Opiekun – p. Piotr Korytkowski
                                 I miejsce - Agata Kaczmarska
  • 27.10.2011 r. - Konkurs plastyczny-bożonarodzeniowy - organizowany przez Gostynińskie Centrum Edukacyjne                                                              Opiekun – p. Elwira Olkiewicz                                                                Nagrodzony został Maciej Kaźmierczak – kl. III b
  • 27.10.2011 r.- Międzygimnazjalne Spotkania z Poezją - konkurs organizowany przez                     Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie
                Opiekun – p. Małgorzata Walczak
  1. I miejsce Justyna Strzelecka
  2. III miejsce – Marcel Chodorowski
  3.  Natalia Wójcik – dyplom za udział




2010/2011

  •  16.03.2011r. - XXXIV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Strzelcach. Opiekun konkursu - Pan Paweł Kacprzak
        Do etapu gminnego przystąpili:
  1. Małgorzata Dyjecińska - kl.IIc
  2. Sebastian Czapla - kl.IIIb
  3. Karol Kałamajski - kl.IIIb
  4. Adam Rędzikowski - kl.IIa
  5. Bartosz Brząkała - kl.IIIb
    Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Adam Rędzikowski i Bartosz Brząkała
   
  • 14.01.2011 r.- Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” organizowany przez Kuratorium Oświaty w Łodzi.
    Opiekun konkursu – Pani Renata Filipiak.
    Etap rejonowy.
    Karol Kałamajski – kl. III b
    Robert Kujawa – kl. III b
    Patryk Woźniak – kl. III a
    Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikował się uczeń kl. III b Karol Kałamajski

 

  • 17.12.2010r.- Konkurs Kolęd i Pieśni Noworocznych organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie.
    Szkołę reprezentowały:
    1. Agata Kaczmarska
    2. Justyna Peda
    3. Kamila Brząkała
    4. Julia Ochmańska
    Opiekun konkursu – Pan Piotr Korytkowski

 

  • 09.12.2010r.- Konkurs recytatorski pod hasłem „Twórczość Agnieszki Osieckiej” organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bedlnie.
    Opiekun konkursu – Pani Beata Chybicka.
    Wyróżnienie otrzymała Martyna Szczecińska – uczennica kl. III c

 

  • 03.12.2010 r. - podsumowanie jesiennej edycji Wielkiej Zbiórki Makulatury- konkurs organizowany przez Związek Gmin Regionu Kutnowskiego.
    W konkursie grupowym zwyciężyła klasa II a
    Indywidualnie nagrody otrzymali:
    Zbiórka Makulatury:
    Konrad Milczarski – uczen klasy III a
    Bartosz Brząkała – uczeń klasy III b
    Zbiórka butelek typu PET:
    Dawid Wiankowski – uczeń klasy II a
    Zbiórka baterii:
    Mateusz Wiankowski- uczeń klasy III b
    Opiekunem konkursu była Pani Jolanta Janik

 

  • 26.11.2010 r.- Konkurs orgiami na Kartkę Bożonarodzeniową. Organizarorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie.
    Opiekun konkursu – Pani Marzena Karbowska.
    Wyróżnienie za udział w konkursie otrzymała Samanta Kruszyna – uczennica kl. I b
  • 06.11.2010 r.- Przegląd Piosenki Patriotycznej – organizator: Szkoła Podstawowa w Szczawinie Kościelnym.
    Opiekun konkursu – Pan Piotr Korytkowski.
    I miejsce - Agata Kaczmarska
  • 05.11.2010 r.- Przegląd Piosenki Turystycznej organizowany przez Gostynińskie Centrum Kultury
    Opiekun konkursu – Pan Piotr Korytkowski.
    I miejsce - Agata Kaczmarska – kl. I a
    II miejsce Kamila Brząkała – kl. III a
     
  • 30.09.2010 r.- Konkurs plastyczny ,,Świat wokół nas” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie.

Opiekun konkursu - Pani Elwira Olkiewicz.
III miejsce zajęła – Martyna Szczecińska
Za udział dyplomy otrzymały:
Anna Fabisiak – kl. I b
Aleksandra Fabisiak – kl. III b
Julia Ochmańska- kl. I b
 

Ogłoszenia:

Zmiana planu od 30.01.2017r.
Przywozy 2016/2017
 
Logowanie administratora stronyMapa strony