Gimnazjum StrzelceGimnazjum Strzelce
   

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

sp

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017
Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
Agnieszka Wielgus - Religia - Nauczyciel kontraktowy
Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka, Mechatronika - Nauczyciel dyplomowany
Damian Lech - Wych. Fizyczne - Nauczyciel kontraktowy
Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel mianowany
Małgorzata Walczak - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka, Zajęcia techniczne - Nauczyciel mianowany
Marzena Karbowska - Pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne - Nauczyciel mianowany
Agnieszka Gadziomska- Język niemiecki - Nauczyciel kontraktowy
Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie - Nauczyciel dyplomowany
Magdalena Wiśniewska - Język angielski - Nauczyciel kontraktowy


Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2015/2016

  1. Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
  2. Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  3. Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
  4. Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
  5. Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
  6. Marek Gałecki - Religia - Nauczyciel kontraktowy
  7. Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka, Mechatronika - Nauczyciel dyplomowany
  8. Damian Lech - Wych. Fizyczne - Nauczyciel kontraktowy
  9. Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel mianowany
  10. Małgorzata Walczak - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  11. Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka, Zajęcia techniczne - Nauczyciel mianowany
  12. Marzena Karbowska - Pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne - Nauczyciel mianowany
  13. Agnieszka Gadziomska- Język niemiecki - Nauczyciel kontraktowy
  14. Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie - Nauczyciel mianowany
  15. Magdalena Wiśniewska - Język angielski - Nauczyciel kontraktowy



Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2014/2015

  1. Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
  2. Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  3. Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
  4. Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
  5. Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
  6. Marek Gałecki - Religia - Nauczyciel kontraktowy
  7. Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka, Mechatronika - Nauczyciel dyplomowany
  8. Damian Lech - Wych. Fizyczne - Nauczyciel stażysta
  9. Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
  10. Ewa Chilarska - Język polski - Nauczyciel kontraktowy
  11. Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka, Zajęcia techniczne - Nauczyciel mianowany
  12. Marzena Karbowska - Pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne - Nauczyciel mianowany
  13. Marcin Bartczak do 30.11.2014r./ od 01,12,2014 Agnieszka Gadziomska- Język niemiecki - Nauczyciel stażysta/Nauczyciel kontraktowy
  14. Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie - Nauczyciel mianowany
  15. Magdalena Wiśniewska - Język angielski - Nauczyciel kontraktowy


Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2013/2014

1.Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
2.Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
3.Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
4.Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
5.Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
6.Małgorzata Woźniak - Religia - Nauczyciel mianowany
7.Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka - Nauczyciel dyplomowany
8.Żaneta Kaźmierczak - Wych. Fizyczne, zajęcia techniczne - Nauczyciel dyplomowany
9.Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
10.Małgorzata Walczak - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
11.Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka - Nauczyciel mianowany
12.Marzena Karbowska - Pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne - Nauczyciel mianowany
13.Małgorzata Królikowska- Język niemiecki - Nauczyciel stażysta
14.Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie - Nauczyciel mianowany
15.Elwira Olkiewicz -Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
16.Edyta Lebioda - Język angielski - Nauczyciel kontraktowy



Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2012/2013

  1. Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
  2. Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  3. Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
  4. Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
  5. Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
  6. Małgorzata Woźniak - Religia - Nauczyciel mianowany
  7. Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka - Nauczyciel dyplomowany
  8. Żaneta Kaźmierczak - Wych. Fizyczne, zajęcia techniczne - Nauczyciel dyplomowany
  9. Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
  10. Małgorzata Walczak - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  11. Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka - Nauczyciel mianowany
  12. Marzena Karbowska - Pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne - Nauczyciel mianowany
  13. Marta Pawlak - Język niemiecki - Nauczyciel mianowany/ Marcelina Dusza - nauczyciel kontraktowy
  14. Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie - Nauczyciel mianowany
  15. Elwira Olkiewicz -Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
  16. Magdalena Wiśniewska - Język angielski - Nauczyciel kontraktowy



Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2011/2012

  1. Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
  2. Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  3. Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
  4. Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
  5. Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
  6. Leszek Kaźmierczak - Religia - Nauczyciel dyplomowany
  7. Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka - Nauczyciel mianowany
  8. Żaneta Kaźmierczak - Wych. Fizyczne, zajęcia techniczne - Nauczyciel dyplomowany
  9. Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
  10. Małgorzata Walczak - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  11. Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka - Nauczyciel mianowany
  12. Marzena Karbowska - Pedagog szkolny - Nauczyciel kontraktowy
  13. Marcelina Dusza - Język niemiecki - Nauczyciel stażysta
  14. Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie - Nauczyciel mianowany
  15. Elwira Olkiewicz -Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
  16. Magdalena Fortuńska - Język angielski - Nauczyciel kontraktowy
  17. Katarzyna Kaźmierczak - Matematyka - Nauczyciel dyplomowany
  18. Magdalena Pietrusińska - Chemia - Nauczyciel kontraktowy
  19. Anna Sobczyk - Zajęcia rewalidacyjne - Nauczyciel mianowany


Kadra Pedagogiczna 2010/2011

  1. Ewa Chojnacka - Matematyka, Informatyka - Nauczyciel dyplomowany
  2. Beata Chybicka - Język polski - Nauczyciel mianowany
  3. Barbara Dusza - Bibliotekarz, opiekun świetlicy szkolnej - Nauczyciel dyplomowany
  4. Jolanta Janik - Biologia, Geografia - Nauczyciel dyplomowany
  5. Paweł Kacprzak - wychowanie fizyczne, zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego - Nauczyciel dyplomowany
  6. Leszek Kaźmierczak - Religia - Nauczyciel dyplomowany
  7. Marta Jakubowska - Matematyka, Fizyka - Nauczyciel kontraktowy
  8. Żaneta Kaźmierczak - Wych. Fizyczne, zajęcia techniczne - Nauczyciel dyplomowany
  9. Piotr Korytkowski - Muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel kontraktowy
  10. Małgorzata Walczak - Język polski - Nauczyciel dyplomowany
  11. Kamila Grabowska - Chemia, Matematyka - Nauczyciel kontraktowy
  12. Ariel Rożnowski - Matematyka - Nauczyciel kontraktowy
  13. Marzena Karbowska - Pedagog szkolny - Nauczyciel kontraktowy
  14. Katarzyna Bombrych - Język niemiecki - Nauczyciel kontraktowy
  15. Renata Filipiak - Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie -Nauczyciel mianowany
  16. Elwira Olkiewicz -Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, zajęcia świetlicowe - Nauczyciel stażysta
  17. Magdalena Fortuńska - Język angielski - Nauczyciel stażysta

Ogłoszenia:

Zmiana planu od 30.01.2017r.
Przywozy 2016/2017
 
Logowanie administratora stronyMapa strony