Laureaci II Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej Św. Jan Paweł II - Mój Autorytet

23 maj 2017
W czwartek, 18 maja br. w dniu 97 urodzin św. Papieża – Polaka w Kutnowskim Domu Kultury odbył się koncert laureatów II Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej "Św. Jan Paweł II - Mój Autorytet" organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcącym SPSK im. Św. Stanisława Kostki w Kutnie pod patronatem medialnym m.in. eKutno.pl. Z rąk dyrektor KLO Barbary Karczewskiej nagrody otrzymali soliści w tym dwa wyróżnienia trafiły do naszej szkoły – I wyróżnienie: Weronika Kaczmarek kl. III B Publicznego Gimnazjum w Strzelcach oraz II wyróżnienie - Ilona Górkiewicz kl. IIA Publicznego Gimnazjum w Strzelcach. Z uczniami obecna była pani dyrektor Ewa Chojnacka, która wspierała utalentowaną młodzież naszej szkoły wraz z opiekunem – katechetą Agnieszką Wielgus. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu.

//photos.google.com/share/AF1QipP_-iIyMP7KGdz9gE0ADUjtt-eQb8w68HSkU0vUnSlgXGUvaP7NyTZuTnVHlCzzLA?key=RkMwZFdnNENFTW9PQWpHRjFTbFJsRlM0QjZFWGN3