II Turniej o Puchar Dyrektora

23 maj 2017
Dnia 22 maja w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Strzelcach odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny z powiatu kutnowskiego. Były to dwie drużyny z Łaniąt oraz dwie drużyny gospodarzy ze Strzelec. Uczestnicy turnieju rozegrali ze sobą mecze w systemie „każdy z każdym”, który miał wyłonić tegorocznego zwycięzcę.
    Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Uczestniczki bardzo żywiołowo reagowały na przebieg poszczególnych spotkań. Mecze były bardzo wyrównane i niejednokrotnie kończyły się grą na przewagi.
Do ostatniego meczu nie było wiadomo, która z drużyn zwycięży w II Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły. Braterski pojedynek zespołów ze Strzelec wygrała drużyna „żółta” i to ona po ostatnim gwizdku sędziego mogła odśpiewać „We are the Champions”.
Po zawodach wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz gadżety ufundowane przez sponsorów, a trzy najlepsze zespoły puchary, medale oraz piłki. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair âplay w jakim rozgrywane były zawody.

Organizacja turnieju nie byłaby możliwa bez zaangażowania i wsparcia sponsorów. Wielkie podziękowania dla:
Firmy TONSMEIER,
Banku PKO S.A.,
Hotelu Dwór Sójki,
Hotelu Rondo,
Hurtowni papierniczo-biurowa BIUROMAX,
Cukiernia Ozdowscy,
Firmy Kellogg’s,
Akademii Piłkarskiej Reissa.
    Zwycięzcom i pozostałym drużynom gratulujemy, dziękujemy za wspaniałą grę i życzymy kolejnych sukcesów. Wspaniała atmosfera, trybuny wypełnione kibicami oraz głośny, kulturalny doping - takie obrazki towarzyszyły tego dnia hali sportowej w Strzelcach…

Oto wyniki:
„niebieskie” Strzelce - Łanięta I 2:1
Łanięta II - „żółte” Strzelce 0:2
„niebieskie” Strzelce - Łanięta II 2:1
Łanięta I - „żółte” Strzelce 1:2
„niebieskie” Strzelce - „żółte” Strzelce 0:2

Klasyfikacja końcowa:
1. „żółte” Strzelce
2. „niebieskie” Strzelce
3. Łanięta I
4. Łanięta II

Skład zwycięskiej drużyny:
Andrzejewska Anna
Halt Patrycja
Jankowska Nina
Justyńska Anna
Kubryn Weronika
Oleczek Paulina
Starczewska Julia

Opiekunem zespołu jest Pan Damian Lech - nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum w Strzelcach.