21 luty 2017
Dnia 14 lutego 2017 roku w naszej szkole obchodzone były Walentynki. Już od samego rana było czuć magię i atmosferę walentynek. Cała szkoła udekorowana była w walentynkowe gadżety, które oddawały romantyczny nastrój. Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem Pana Damian Lecha przygotował scenki kabaretowe oraz rywalizacje walentynkowe par klasowych. Apel, który został przeprowadzony był momentem na który wszyscy uczniowie czekali z niecierpliwością. Oczywiście najbardziej oczekiwanym momentem tego dnia była poczta Walentynowa przez która można było wysłać list miłosny do swojego „obiektu westchnień”. Walentynki w Publicznym Gimnazjum w Strzelcach były ekscytujące i pełne romantycznej atmosfery.