Gimnazjum StrzelceGimnazjum Strzelce
   

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

sp

Cecyliada 2016

09 grudzień 2016
Dnia 24 listopada obył się II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej „CECYLIADA 2016” w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Kutnie pod honorowym patronatem Biskupa Łowickiego ks. Andrzeja Franciszka Dziuby, Prezydenta Miasta Kutno p. Zbigniewa Burzyńskiego oraz Dziekana Kutnowskiego ks. Jerzego Swędrowskiego. „Cecyliada”- przegląd piosenki religijnej, adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów miasta Kutna i okolic. Nazwa konkursu wywodzi się od imienia św. Cecylii, męczennicy, patronki muzyków, zespołów i śpiewu kościelnego, której wspomnienie obchodziliśmy 22 listopada.
Uczennica klasy III B naszego gimnazjum – Weronika Kaczmarek, zajęła III miejsce w kategorii soliści z piosenką pt. „Mario, czy już wiesz?”. Dziękujemy Panu mgr Piotrowi Korytkowskiemu za pomoc muzyczną w przygotowaniu laureatki do konkursu.
Uroczyste wręczenie nagród jak i występ laureatów odbędzie się dnia 26 listopada 2016 roku (sobota) w Parafii św. Wawrzyńca w Kutnie, po Mszy świętej o godz. 18:00 na której to będzie obecny ksiądz biskup Andrzej Franciszek Dziuba. Zapraszamy do udziału.

Ogłoszenia:

Zmiana planu od 30.01.2017r.
Przywozy 2016/2017
 
Logowanie administratora stronyMapa strony