Azory - Zawodoznawstwo

07 czerwiec 2016
W dniu 20 maja 2016 roku młodzież Publicznego Gimnazjum w Strzelcach wzięła udział w Powiatowym Konkursie Zawodoznawczym skierowanym do uczniów klas III, pod hasłem „Mój zawód, moją przyszłością” zorganizowanym przez Zespół szkół Nr 4 w Kutnie. Celem tego konkursu i odbywających się przed nim warsztatów z modułów: informatyka, spedycja, odnawialne źródła energii, transport kolejowy było upowszechnienie kształcenia zawodowego poprzez popularyzację wiedzy na temat w/w zawodów, jak również ułatwienie podjęcia decyzji związanej z wyborem dalszej ścieżki kształcenia.
W konkursie wzięły udział gimnazja z powiatu kutnowskiego, a nasze reprezentowali następujący uczniowie:
1. Jakub Kotkowski
2. Jakub Jóźwiak
3. Anna Kędzierska
4. Szymon Świerczyński
5. Konrad Michalski
6. Mateusz Maćczak
7. Karolina Żandarowska
8. Kacper Lubowiecki
9. Kornel Kustra
10. Nikodem Byczek
11. Damian Stefański
12. Marcin Ziółkowski

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 10 czerwca 2016 roku. Liczymy na sukces naszej reprezentacji. Trzymamy kciuki.